Про нас
Напрямки бізнесу
Місія
Історія
Вакансії
Про нас
Про нас

Група компаній VITAGRO - український агрохолдинг, що динамічно розвивається. Оскільки обсяги і потужності агрохолдингу постійно збільшуються, відповідно і збільшується кількість робочих місць. На сьогоднішній день на підприємствах Групи компаній VITAGRO працюють понад 5000 постійних та сезонних працівників.

Група компаній VITAGRO здійснює діяльність у різних напрямках:

рослинництво

тваринництво

садівництво

овочівництво

насінневе виробництво

торгівля засобами захисту рослин, насінням та мікродобривами

торгівля запасними запчастинами до сільськогосподарської техніки

371 110

Тонн Врожаю

105 000

Поголів'я на рік

85 000

Гектарів землі

2 061

Одиниць техніки

14

Бізнес-напрямків

БІЗНЕС
Напрямки бізнесу

Сільське господарство

Насіння, мікродобрива, ЗЗР

Виробництво кормів та кормових добавок

Сонячні електростанції

Цегельне виробництво

МІСІЯ
Місія

Працюємо заради добробуту людей, з турботою про Землю та майбутні покоління

ІСТОРІЯ
Історія
1999 Створення ПП «Промислова компанія»

Відлік історії Групи Компаній VITAGRO починається у 1999 році. У Волочиську розпочинає роботу Промислова компанія, її засновує 19-ти річний Сергій Лабазюк. Напрямок діяльності якої - торгівля паливно-мастильними матеріалами. Колектив складається з невеликої кількості працівників. Працювали цілодобово без вихідних і свят. У той час грошима майже не розраховувалися, зазвичай бартер. Отож доводилося думати, як збути отриманий товар. Саме так в компанії з'явилося кілька тракторів, вантажна техніка, і компанія підійшла до наступного етапу, який став визначальним.

2000 Промислова компанія розширює сферу своєї діяльності

Маючи технічну базу ми почали надавати послуги з обробітку землі сільськогосподарським підприємствам Хмельницької області. Постійно нарощували матеріальні ресурси, наш колектив збільшувався, зростала клієнтська база, оскільки роботу виконували вчасно та якісно. В ті роки сільське господарство переживало не кращі часи. Продукція не цінувалася, а основні засоби, паливо, міндобриво були дорогими. Праця у цій галузі була надзвичайно ризикованою, було невідомо, що принесе завтрашній день, та як планувати виробництво. Незважаючи на зовнішні виклики – підприємство міцніло, завоювавши своє місце.

2002 Збільшення посівних площ ПП "Аграрної компанії"

Протягом трьох років підприємство збільшило свої посівні площі до 3000 га.

2003 VITAGRO PARTNER

Утворено ТОВ «Агрохімічна компанія VITAGRO», нині VITAGRO PARTNER впевнено продовжує розвиватися на ринку України. Головне завдання – бути надійним партнером для сільгоспвиробників у всьому.

2004 Засновано ПП «Аграрна компанія 2004»

У с. Попівці, Волочиського р-ну, Хмельницької області було придбано господарство, колись старий колгосп, який свого часу розпаювався та опинився на роздоріжжі, та на той час мав 1200 га. землі. Восени все земля господарства була зорана, ми закупили нову високопродуктивну техніку. Люди регулярно отримували заробітну плату та кошти за оренду паїв. Пізніше приєдналися села Курилівка та Клинини, згодом населені пункти Хмельницького, Чемеровецького, Городоцького, Ярмолинецького, Кам'янець-Подільського районів, пізніше Ізяслав та Полонне. Зовсім скоро географія обробітку земель вийшла за межі Хмельницької обл.

2005 Молочне скотарство

Цей рік можна вважати роком розвитку в Групі Компанії молочного скотарства. Саме тоді ми приєднали до нашої структури господарства у с. Курилівка. Сьогодні у структурі VITAGRO 7 високопродуктивних ферм, оснащених молокопроводами та доїльними залами. З кожним роком відбувається істотне зростання надоїв. Збільшення поголів’я інтенсивних молочних порід. Зокрема на фермі в Остапківцях, куди завезли Бурштинську породу корів, Німецької селекції. Таким чином поголів’я збільшилося до 5,5 тис. корів. Щодня надоюють 50 тонн молока, кожна корова в середньому дає 20 л. молока на день, а окремі 32 літри.

2008 Заснування дистриб’юторської компанії ПП «Агропром»

Головний вектор діяльності - реалізація ЗЗР, а також дистрибуція озимих, ярих та технічних культур. З того часу її діяльність продовжує заснована у 2012 році ТОВ «Агрохімічна компанія VITAGRO», сьогодні ТОВ "VITAGRO Partner".

2011 Садівництво

У 2010 році керівництвом прийняте рішення про відродження галузі садівництва на Хмельниччині.

Свинарство

У 2011 побудовано перший свинокомплекс на 20 000 поголів'я на рік.

2012 Призначення Генерального директора VITAGRO

У 2012 колектив ГК делегував на посаду Генерального директора ГК VITAGRO Лабазюка Петра Петровича, тому що Лабазюка Сергія Петровича було обрано у народні депутати України. Відтоді тричі, у тому ж 2012, 2014 та 2019 рр. У тому ж році створено благодійний фонд «Ми поруч».

2013 Насіннєве виробництво

У 2013 році випустив першу продукцію насіннєвий завод VITAGRO у с. Лісоводи Городоцького р-ну. потужністю 8-10 тонн зерна за годину. На початках готували насіння озимої пшениці та сої, пізніше додалися : горох, ріпак, гірчиця, ячмінь. У 2017 сформували додаткову лінію для протравки насіння, потужністю 10 тонн на годину.

2014 Сортувальна лінія

У 2013 році випустив першу продукцію насіннєвий завод VITAGRO у с. Лісоводи Городоцького р-ну. потужністю 8-10 тонн зерна за годину. На початках готували насіння озимої пшениці та сої, пізніше додалися : горох, ріпак, гірчиця, ячмінь. У 2017 сформували додаткову лінію для протравки насіння, потужністю 10 тонн на годину.

2015 Гарбузове насіння

На полях посіяли нову культуру – гарбузи. У 2016 збудовано у Михнові Ізяславського р-ну цех із переробки гарбузового насіння. Насіння йшло на експорт, на потреби фармацевтичної галузі.

2017 ТМ Семеліта

У 2017 сформували додаткову лінію для протравки насіння, потужністю 10 тонн на годину.

Олійно-пресове виробництво

Першу продукцію у 2017 випустив олійний завод. Потужність переробки 120 тонн насіння на добу. Випуск за добу 50 тонн олії та 40 тонн макухи.

Елеватори

У 2017 відбулося відкриття першого елеватору ГК у с. Закупна Чемеровецького р‑ну Хмельницької обл., потужність зберігання якого складає 82 тис. тонн.

2018 Елеватори

У лютому 2018 році розпочали будівництво елеватора на 5 тис. тонн, який у жовтні 2018 року прийняв першу продукцію. Насіння випускається під торговою маркою «Семеліта».

2019 Сонячні електростанції

У 2019 році реалізували проект з відновлювальних джерел енергії. Введено в експлуатацію сонячні батареї у с. Ріпна Волочиського р-ну., закупили обладнання у найкращих українських та закордонних виробників. На сьогодні вона найефективніша на Хмельниччині. Ще три станції на стадії завершення, у Личівці та Богданівці Волочиського, та Івашківцях Чемеровецького р-ну., їх загальна потужність складе 15, 6 мегават.

Вакансии компании «Група компаній VITAGRO»